02157812

طراحی فوم و فضای داخلی

طراحی فوم و فضای داخلی

۱. کیس مورد نظر خود را انتخاب نمائید

اولین گام در طراحی فوم انتخاب کیس مورد نظرتان می باشد. بسته به شرایط پروژه شما ممکن است به یک کیس سخت ضد آب با گارانتی مادام العمر احتیاج داشته باشید. NANUK همان کیس است که شما احتیاج دارید. زمانی که مدل کیس خود را انتخاب نمودید، گام نهایی در پروسه انتخاب کیس، انتخاب رنگ آن می باشد.

۲. طرح ها و اجزای داخلی کیس را برای ما ارسال نمائید

برای شروع فرآیند طراحی فوم داخلی کیس شما، به طرح ها و نقاشی های شما در هر دو فرمت ۲ بعدی و ۳ بعدی نیاز داریم. این طرح ها باید به گونه ای باشند که شکل و اندازه آیتمهایی که می خواهند درون کیس خود قرار گیرند به وضوح نشان دهد. در صورت امکان ترجیح ما بر آن است که قبل از شروع فرآیند طراحی فوم ها این اجزا را برای ما ارسال نمائید. این به ما اجازه می دهد از لحاظ فیزیکی تناسب اجزای داخلی کیس را یک به یک مورد آزمایش قرار داده و در نتیجه زمان لازم برای نهای کردن طرح کاهش یابد.

۳. مشتری کیس ترجیحی خود را مشخص می نماید

اگر چنانچه طرح خاصی در ذهن دارید می توانید طرح خود را با نقاشی یا توضیحات کامل از طریق ایمیل برای ما ارسال نمائید. بدین تریتیب ما طرح پیشنهادی خود را بر اساس الزامات و نیازمندیهای شما برایتان آماده می نمائیم. در برخی موارد ممکن است لازم باشد سایز کیس را تغییر دهیم تا بتوانیم برای حفظ و نگهداری تجیهزات شما به اندازه کافی فوم داخل کیس قرار دهیم.

۴. انتخاب فوم

شرکت Plasticase انواع مختلفی از فوم را برای پروژه شما پیشنهاد می نماید. 3 عامل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب جنس فوم عبارتند از: سطح حفاظت مورد نیاز شما، زیبایی و هماهنگی ظاهری فوم و قیمت تمام شده آن. عموما فوم هایی که شرکت Plasticase از آنها استفاده می کند از خانواده پلی اورتان (PUF)، پلی اتیلن (PEF) و اتیلن وینیل استات (EVA) می باشند.

۵. بهبود طرح ها برای مرور مشتری

پس از دریافت تمام اطلاعات فنی مورد نیاز از سوی شما، برای ادامه روند طراحی، تیم طراحان ما مجموعه ای از نقشه ها را آماده می کنند که به وضوح طرح قرار گرفتن وسایل شما داخل کیس انتخابی تان را به شما نشان می دهد. این نقشه ها همچنین تمام جزئیات مهندسی مورد نیاز برای ساخت و برش فوم را نشان می دهند. در این مرحله طرحها و نقشه ها برای تصویب اولیه شما خدمتتان ارسال می گردد تا پس از تائید شما وارد مرحله ساخت نمونه شویم.

6. تولید Prototype نمونه

هنگامی که طرح ها توسط مشتری مورد بازبینی و پذیرش قرار گرفت، یک نمونه Prototype اولیه برای تأیید صحت اندازه ها و عملکرد طراحی تهیه می گردد. بخش مهندسی ما نمونه اولیه را بررسی می کند تا فوم را با شرایط اولیه مطابقت دهد. هنگامی که نمونه Prototype اولیه پروسهQC داخلی شرکت سازنده را طی نمود، فوم داخل کیس مورد نظر قرار گرفته و برای بررسی و تایید مشتری برای ایشان ارسال می گردد.

۷. تایید مشتری

نماینده شرکت هماهنگی های لازم جهت ارسال نمونه Prototype را انجام داده و نمونه برای بررسی و تایید خدمت شما ارائه می گردد. چنانچه طرح نمونه مورد تایید نهایی شما بوده و رضایت خاطر شما را فراهم می نماید، نقشه های مورد تایید خود را امضا نموده و برای ما ایمیل نمائید. حال ما آماده هستیم که تولید سفارشات شما را آغاز کنیم. در برخی موارد ممکن است تعدادی اصلاحیه و یا Prototype برای بدست آوردن بهترین آپشن که دقیقا اندازه کیس شما و تجهیزات داخلی آن باشد تهیه گردد.

۸. تولید

زمانیکه طرح فوم توسط شما نهایی و تایید گردید، می توانیم عملیات تولید را آغاز نماییم. سه روش متفاوت برای تولید و ساخت فوم وجود دارد که بسته به نیاز پروژه شما یکی از آنها برای تولید فوم شما انتخاب می گردد. روتر CNC : فوم های کم حجم یا طرح هایی که نیاز به عمق حفره های متعدد دارند معمولا با استفاده از روش CNC تولید می شوند. در این روش از تیغه های ارتعاشی یا روترهای سنتی قدیمی تر استفاده می شود. دیسک برش: در حجم های بالای تولید معمولا برای تولید و برش فو م ها از این روش استفاده می شود. بالاتر بودن سرعت تولید در این روش باعث می شود که گزینه مناسبی برای سفارشات بالا باشد. : Waterjetحجمهای کم و متوسط را می توان با استفاده از روش Waterjet تولید نمود. همچنین در روش Waterjet می توان جزئیات بسیار دقیقی را که نمی توان با روش برش دیسکی انجام داد، به راحتی انجام داد. تجهیزات بسیار پیشرفته و فوق تخصصی شرکت ما تضمین می نمایند که کلیه فوم های سفارشی شما با کیفیتی بسیار بالا تولید شده و در عین حال انعطاف پذیر بودن انجام و ترتیب چندین فرآیند در تولید فوم ها به ما امکان می دهد که فوم های شما را با سرعتی بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب در اختیارتان قرار دهیم.

۹. کنترل کیفیت

فرآیند تولید فوم جهت اطمینان از کیفیت تولید و همچنین پایدار بودن آن در تمامی مراحل مرتبا و به صورت مداوم مورد مانیتورینگ و نظارت قرار می گیرد. عناصر مهم در فرآیند QC از قبیل کیفیت و یکپارچگی مواد، پروفیل های حفره های داخل فوم و عمق فوم همگی درطول QC چک شده و به دقت بررسی می شوند. فرایند کنترل دقیق اسناد تضمین می کند که تمام مشخصات منحصر به فرد برای پروژه شما به وضوح نشان داده شده است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول مطابق انتظارات شما باشد.

۱۰. مونتاژ کردن نهایی کیس

پس از اینکه فوم تایید نهایی QC خود را دریافت کرد، می تواند به مرحله مونتاژ نهایی منتقل گردد. بسته به نیازمندی های پروژه خود می توانید اعلام نمائید که فوم ها به داخل کیس چسب زده شوند یا تنها داخل کیس قرار داده شوند. در انتها یک بررسی QC نهایی نیز انجام می شود تا از منطبق بودن کامل کیس ها بر اساس نیازهای شما اطمینان حاصل شود. پس از انجام این مرحله کیس ها آماده ارسال به آدرس شما می باشند.

۱۱. محصول نهایی

شرکت Plasticase چنانچه تنها به 10 کیس احتیاج داشته باشید و یا 10000 کیس، متخصصانی جهت راهنمایی شما و ارائه بهترین راه حل با توجه به زمان و بودجه شما در اختیارتان قرار می دهند.