02157812

مزایای کیف های سری NANO

مزایای کیف های سری NANO

[NANO]

POWERCLAW - LATCHING SYSTEM

کیف های نانوک مقاوم در برابر ضربه ، با وزن کم و مسلح شده با رزین NK-7 هستند، گوشه های گرد ، دیواره های ضخیم و جزئیات بسیار دیگر در طراحی. مهم نیست که این کیف پرتاب شود و یا سقوط کند

PROTECTIVE WEB

بخش محافظ مشبک داخل کیف به شما امکان نگهداری اشیاء در این قسمت را می دهد این بخش علاوه بر ایجاد فضای نرمی برای نگهداری یک جداکننده ی فضای داخلی نیز می باشد. محلی مناسب برای پول نقد ، کارت ها ، کلیدها ، گوشی تلفن همراه و مستندات مهم.
این بخش امکان جداسازی آسان را نیز دارد.

WATER RESISTANCE IP65 RATED

سیستم حفاظتی قفل ها با نام PowerClaw اختراع و ثبت شده شرکت نانوک با طراحی کشویی و عملکرد چندگانه و با عملکرد بر اساس فشار بر روی بدنه کیف ، بالاترین سطح حفاظت را ایجاد می نماید. ساخته شدن از نایلون فوق سخت قفل های کیف های نانوک را در زمان ضربه های شدید حفاظت نموده و موجب میشود لوازم و تجهیزات در هر شرایطی در امان باشند و مانع از بازشدن کیف در طول سفر و ضربات ناگهانی و پرتاب ها میشود.

IMPACT RESISTANCE BUMPERS & POLYCARBONATE SHELL

NANUK از رزین های فشرده جهت ایجاد استقامت در ساخت استفاده می نماید. پوسته ی سخت سری کیف های NANO با رزین پلی کربنات آن از ضربات وارده محافظت می کند.
ضربه گیر های لاستیکی Santoprene علاوه بر ایجاد ثبات در سطوح مرطوب و لغزنده از خراش بر روی بنده نیز محافظت می نمایند.

ATTACHMENT POINTS

در صورتیکه تمایل به اتصال کیف های NANO به قایق ، چمدان یا خودتان داشته باشید شش نقطه اتصال وجود دارد.با ایتفاده از کمربند یا طناب و… همواره در کیف های سری NANO در دسترس شماست.

RUBBERIZED INTERIOR

کیف های NANO دارای نگهدارنده ی مخصوص برای قطعات ظریف همانند گوشی تلفن همراه می باشد یا هارد دیسک ها ، این بخش محافظت مطلوبی در برابر ضربه و جابجایی سریع کیف ایجاد می کند.

COLORS

با ارائه ۱۰ پالت رنگ از نارنجی اورژانسی تا سبز زیتونی محدوده وسیعی از انتخاب رنگ در اختیار شماست و کمک می کند بر حسب نیاز یا علاقه خود تنوع وسیعی در دسترس داشته باشید.