02157812

خدمات چاپ

خدمات چاپ

۱. کیس مورد نظر خود را انتخاب نمائید

اولین گام در چاپ لوگوی شما انتخاب کیس مورد نظرتان می باشد. بسته به شرایط پروژه شما ممکن است به یک کیس سخت ضد آب با گارانتی مادام العمر احتیاج داشته باشید. NANUK همان کیس است که شما احتیاج دارید. زمانی که مدل کیس خود را انتخاب نمودید، گام نهایی در پروسه انتخاب کیس، انتخاب رنگ آن می باشد.

۲. سایز، رنگ، مکان مورد نظر چاپ و نیز سایر توضیحات لوگوی خود را برای ما ارسال نمائید

برای آماده سازی چاپ لوگوی شما بر روی کیس مورد نظرتان، به یک کار هنری در فرمت برداری نیاز داریم . لذا لازم است که فایل لوگوی خود را حتما در فرمتهایی چون AI، EPS و یا JPEG به ما بدهید. لازم به ذکر است که سایر تصاویر نوع پیکسلی برای ما قابل قبول و استفاده نخواهند بود. اندازه و مکان لوگو را می توان به سادگی با یک نقاشی و یا در یک ایمیل مشخص نمود (برای تمامی کیس ها Template هایی نیز موجود می باشد). چنانچه لوگوی شما به یک رنگ خاص سفارشی نیاز داشته باشد، تنها لازم است که کد رنگ Pantone را به ما اعلام نمائید. ما بهترین گزینه منطبق با رنگ مورد نظرتان را ایجاد خواهیم نمود. لازم به ذکر است لوگوها و نوشته های تک رنگ بسته به انتخاب مشتریان هم در ایران و هم در کشور کانادا قابل اجرا می باشد و طرح های دارای چند رنگ تنها در کشور کانادا پیاده سازی می شود.

3. شرکت Plasticase یک نسخه دیجیتال طرح شما را آماده خواهد نمود

بسته به انتخاب اجرا در ایران یا کانادا ، تیم طراحان گرافیکی ایران نانوک یا شرکت Plasticase یک طرح مجازی اولیه از چاپ لوگو بر روی کیس انتخابی شما با توجه به همان رنگهای انتخابی شما آماده نموده و برای بررسی و اظهار نظر خدمتتان ارسال خواهند نمود. به این ترتیب شما تصوری از چاپ لوگوی خود بر روی کیس تان و ترکیب رنگ بندی ها خواهید داشت که به تصمیم گیری نهایی شما قبل از تولید کمک بسیاری می کند.

۴. تایید مشتری

فایل های دیجیتال از طریق ایمیل برای ملاحظه، مرور و تایید شما برایتان ارسال می گردد. چنانچه طرح نمونه دیجیتال مورد تایید نهایی شما بوده و رضایت خاطر شما را فراهم می نماید، آنها را امضا نموده و برای ما ایمیل نمائید. پس از تایید شما شرکت آماده تولید کیس های شما خواهد بود. چنانچه تغییراتی مد نظرتان باشد، نظرات شما اعمال شده و برای تصویب نهایی مجددا خدمتتان ارسال خواهد شد.

۵. تولید

زمانیکه طرح توسط شما نهایی و تایید گردید، می توانیم عملیات تولید را آغاز نماییم. در این فاز، فیلمهای مورد نیاز برای چاپ آماده شده و رنگها به دقت انتخاب شده و مخلوط می گردند تا مطابق با مشخصات مد نظر شما باشند. تجهیزات بسیار پیشرفته و فوق تخصصی شرکت NANUK تضمین می نمایند که لوگوی شما با دقت بر روی تمام کیس ها در محل دقیق مشخص شده با همان رنگ و اندازه تعیین شده چاپ شوند.

۶. کنترل کیفیت

فرآیند چاپ جهت اطمینان از کیفیت چاپ و همچنین یکسان بودن چاپ بر روی تمامی کیس ها مرتبا و به صورت مداوم مورد مانیتورینگ و نظارت قرار می گیرد. عناصر مهم چاپ از قبیل تطابق رنگ، سایز لوگو، مکان لوگو بر روی کیس، پوشش رنگ و شفافیت یا کدورت رنگ همگی درطول QC چک می شوند. فرایند کنترل دقیق تضمین می کند که تمام مشخصات منحصر به فرد برای پروژه شما به وضوح رعایت شده تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی مطابق انتظارات شما باشد.

۷. محصول نهایی

هنگامی که فرآیند چاپ کامل شد، کیس ها آماده بسته بندی و ارسال به سمت شما می باشند. چنانچه کیس های خود را با فوم سفارش داده باشید، کیس های پرینت شده شما به بخش قرارگیری فوم برای مونتاژ نهایی ارسال می گردند. شرکت Plasticase چنانچه تنها به 10 کیس احتیاج داشته باشید و یا 10000 کیس، متخصصانی جهت راهنمایی شما و ارائه بهترین راه حل با توجه به زمان و بودجه شما در اختیارتان قرار می دهند.