02157812

درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی FAP-CASE عرضه کننده محصولات شرکت Plasticase Nanuk کانادا در ایران می باشد. محصولات عرضه شده در این سایت فروشگاهی جدیدترین و مدرن ترین کیف ها و کیس های حرفه ای جهان جهت نگهداری و حمل و نقل و حفاظت از تجهیزات با ارزش، دستگاه های و ابزارهای حساس می باشد. کیف های ضد آب و ضد ضربه و فوق سبک عرضه شده در این سایت با توجه به زیبایی خیره کننده ی طراحی و کیفیت بسیار بالای آن جهت استفاده شخصی و بعنوان نگهدارنده و حفاظت کننده ی کامپیوترهای شخصی ، گوشی های هوشمند و ساک های مسافرتی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
شرکت Plasticase NANUK از سال 1984 با تولید کیس های صنعتی آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون با ده ها کیف و انواع طراحی های منحصربفرد و چندین ثبت اختراع با ارائه ی کیف های حرفه ای با رزین های NK-7 و با بیش از 50 نمایندگی رسمی در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های عرضه کننده کیف ها و کیس های لوکس صنعتی شناخته می شود.
این فروشگاه مفتخر است با عرضه ی بهترین کیف های ضد آب و ضد ضربه با گارانتی مادام العمر این شرکت و عرضه کیس ها و کیف های متنوع با دیگر کاربردها، فرصت لمس زیبایی و نبوغ طراحی را در کنار بالاترین سطح حفاظت صنعتی و کیفیت را برای عموم هموطنان و صنعت گران عزیز فراهم نموده باشد.
شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز صاحب امتیاز این فروشگاه و نماینده ی انحصاری محصولات این شرکت با شعار ” یک دنیا تفاوت، بی نهایت نوآوری” امیدوار است با ارائه متفاوت ترین و بهترین خدمات، جایگاه ویژه ای در جهت ارتقاء کیفیت زندگی صنعتی مشتریان خود داشته باشد.

” یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری”
فروشگاه تخصصی کیف های لوکس صنعتی “FAP-CASE”