02157812

طراحی پنل

طراحی پنل

۱. کیس مورد نظر خود را انتخاب نمائید

اولین گام در طراحی پنل انتخاب کیس مورد نظرتان می باشد. بسته به شرایط پروژه شما ممکن است به یک کیس سخت ضد آب با گارانتی مادام العمر احتیاج داشته باشید. NANUK همان کیس است که شما احتیاج دارید. زمانی که مدل کیس خود را انتخاب نمودید، گام نهایی در پروسه انتخاب کیس، انتخاب رنگ آن می باشد.

2. طرح های Layout پنل مورد طر خود را برای ما ارسال نمائید

برای شروع فرایند طراحی پنل، ما به نقاشی ها و طرح های دو بعدی و سه بعدی شما که به وضوح نشان دهنده شکل و اندازه پنل و محل برشهای آن باشد، نیاز داریم. چنانچه می خواهید متنی نیز بر روی پنل شما چاپ شود لازم است محل دقیق آن و فونت آن را نیز مشخص نمائید.

۳. انتخاب مواد

شرکت Plasticase انواع مختلفی از مواد گوناگون را برای ساخت پنل ارائه می دهد. 3 ماده ای که عموما برای پنل مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: آلومینیوم، پلی کربنات و آلپانل که یک کلمپوزیت آلومینیوم پلی اتیلن است. 3 عامل بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب جنس پنل عبارتند از: الزامات و نیازهای مهندسی، زیبایی و ظاهر پنل و قیمت تمام شده آن.

۴. اطلاح طرح ها برای بررسی و مرور توسط مشتری

پس از دریافت تمام اطلاعات فنی مورد نیاز از سوی شما، برای ادامه روند طراحی، تیم طراحان ما مجموعه ای از نقشه ها را آماده می کنند که به وضوح طرح بندی پنل شما را که در کیس انتخابی تان قرار خواهد گرفت، به شما نشان می دهند. این نقشه ها همچنین تمام جزئیات مهندسی مورد نیاز برای ساخت پنل را نشان می دهند. در این مرحله طرحها و نقشه ها برای تصویب اولیه شما خدمتتان ارسال می گردد تا پس از تائید شما وارد مرحله ساخت نمونه شویم.

5. تولید Prototype نمونه

هنگامی که طرح ها توسط مشتری مورد بازبینی و پذیرش قرار گرفت، یک نمونه Prototype اولیه برای تأیید صحت اندازه ها و عملکرد طراحی تهیه می گردد. بخش مهندسی ما نمونه اولیه را بررسی می کند تا پنل را با شرایط اولیه مطابقت دهد. هنگامی که نمونه Prototype اولیه پروسهQC داخلی شرکت سازنده را طی نمود، پنل در داخل کیس مورد نظر قرار گرفته و برای بررسی و تایید مشتری برای ایشان ارسال می گردد.

۶. تایید مشتری

نماینده شرکت هماهنگی های لازم جهت ارسال نمونه Prototype را انجام داده و نمونه برای بررسی و تایید خدمت شما ارائه می گردد. چنانچه طرح نمونه مورد تایید نهایی شما بوده و رضایت خاطر شما را فراهم می نماید، نقشه های مورد تایید خود را امضا نموده و برای ما ایمیل نمائید. حال ما آماده هستیم که تولید سفارشات شما را آغاز کنیم. در برخی موارد ممکن است تعدادی اصلاحیه و یا Prototype برای بدست آوردن بهترین آپشن که دقیقا اندازه کیس شما باشد تهیه گردد.

۷. تولید

زمانیکه طرح پنل توسط شما نهایی و تایید گردید، می توانیم عملیات تولید را آغاز نماییم. دو روش متفاوت برای تولید و ساخت پنل وجود دارد که بسته به نیاز پروژه شما و نوع مواد مورد استفاده تان یکی از آنها برای تولید پنل شما انتخاب می گردد. برش لیزری یا روتر CNC برای تولید پنل پروژه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

۸. کنترل کیفیت

فرآیند تولید پنل جهت اطمینان از کیفیت تولید و همچنین پایدار بودن آن در تمامی مراحل مرتبا و به صورت مداوم مورد مانیتورینگ و نظارت قرار می گیرد. عناصر مهم در فرآیند QC از قبیل کیفیت مواد، پروفیل های برش همگی درطول QC چک شده و به دقت بررسی می شوند. فرایند کنترل دقیق اسناد تضمین می کند که تمام مشخصات منحصر به فرد برای پروژه شما به وضوح رعایت شده باشد تا اطمینان حاصل شود که محصول مطابق انتظارات شما باشد.

۹. محصول نهایی

پس از اینکه پنل تایید نهایی QC خود را دریافت کرد، می تواند به مرحله مونتاژ نهایی منتقل گردد. بسته به نیازمندی های پروژه خود می توانید اعلام نمائید که پنل ها به کیس متصل شوند یا تنها داخل کیس قرار داده شوند. در انتها یک بررسی QC نهایی نیز انجام می شود تا از منطبق بودن کامل کیس ها بر اساس نیازهای شما اطمینان حاصل شود. پس از انجام این مرحله کیس ها آماده ارسال به آدرس شما می باشند.